Hakkımızda

Abdullah BULUT

.

2006 yılında Asi dizisinin Cast Direktörlüğünü yaparak başladığı yolculuğuna, birçok Dizi ve Sinema Projesinin Cast Direktörlüğünü yaparak devam etti. “Abdullah Bulut Management“  2017 Şubat ayında,  Abdullah Bulut tarafından kuruldu. Oyuncu Menajerliği, Basın İlişkileri ve Dizi-Sinema Projelerinin Cast Direktörlüğü hizmetini vermektedir.

Duygu ŞAHBUDAK ERGÜN

Dramalar Müdürü

2004 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Tv Bölümünü bitirdi. 2006-2007 yılında aynı üniversite ve bölümde Yüksek Lisans’a devam etti. 2008 yılı itibariyle ‘Asi’ dizisiyle sektöre Yönetmen Yardımcısı olarak başlamıştır. Bugüne kadar bir çok önemli  sinema filmi ve dizilerde Yardımcı Yönetmenlik yapmıştır. Ekim 2019 itibariyle Abdullah Bulut Management ailesine katılmıştır.

Ayhan BAYKAL

İdari Kordinatör & İletişim Danışmanı

05.02.1979 yılında İstanbul’da doğdu. Uzun yıllar önemli markalarda satış ve marka direktörlüğü görevinde bulundu. 1 Şubat 2019 tarihi itibariyle Abdullah Bulut Management ailesine katılmıştır.

Eda ÖZTÜRK

PR İletişim & Basın Danışmanı

Bireysel olarak, 2014 yılından bu yana sektörde birçok dizi, sinema filmi, TV programının PR iletişimini üstlenmekle birlikte;  bireysel basın danışmanlığı hizmeti vererek birçok ünlü isime de yol arkadaşlığı yapmıştır. 2019 Ekim ayı itibariyle “Abdullah Bulut Management” ailesiyle yollarını birleştirme kararı almıştır.

Ahmet BULUT

Organizasyon & İletişim Danışmanı

2009 yılında Manajer asistanlığına başladı. Dijital medya ve iletişim alanında eğitimler almaya devam eden Ahmet Bulut 2017 yılında  “Abdullah Bulut Management” ailesine katıldı.

Katina ÇOBAN

İletişim Danışmanı

2018 yılında Kadir has üniversitesi reklam bölümü mezunu, 2 ay reklam ajansında müşteri temsilciliği stajı yapmıştır. Aralık 2018 yılında Abdullah Bulut management ailesine katılmıştır.

İbrahim ÖZDAĞ

Uluslararası Dijital Medya & Reklam Pazarlama Danışmanı

2008 yılında dijital medya alanında çalışmalar yapmaya başladı. Amerika, Rusya ve Almanya gibi farklı ülkelerde bu alanında en iyi eğitmenlerden dijital medya ve reklam üzerine eğitimler alarak, uluslararası bir çok start-up projenin ve şirketlerin dijital medya çalışmalarını sürdürdü. 2020 yılında Abdullah Bulut Management ailesine katılmıştır.

Nazlı Ceren KÖKSAL

Stil Danışmanı

Stil Danışmanı, Art Direktör, Shopping Editör ve Fashion Editör olarak freelance reklam, klip, dergi, oyuncu portfolyosu ve birçok markanın kampanya çekimlerini gerçekleştirmiştir. Şu anda hem kendi adını taşıyan Nazlı Ceren Markasını hem de fashion editörlüğünü bir arada yürütmektedir. 2017 Yılında “Abdullah Bulut Management” ailesine katılmıştır.

Av. Bulutcan KIRAN

Hukuk Danışmanı

Şirketimizin hukuk danışmanı ve hukuki temsilcisi olup, aynı zamanda şirket bünyemiz içerisindeki oyuncularımızın da iş hayatı ve özel yaşam alanlarına güncel hukuksal öneri ve çözümler sunarak, Persona Law Office çatısı altında mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Av. Zamircan DEMİRER

Hukuk Danışmanı

Şirketimizin hukuk danışmanı ve hukuki temsilcisi olup, aynı zamanda şirket bünyemiz içerisindeki oyuncularımızın da iş hayatı ve özel yaşam alanlarına güncel hukuksal öneri ve çözümler sunarak, Persona Law Office çatısı altında mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.